specjalista ds obsługi klienta w branży finansowej in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57078
phone
+48 697 170 376

Chcesz rozwijać branży finansowej? Zależy Ci na wykorzystywaniu języka angielskiego w codzienne pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?

Nie czekaj, Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dogodną lokalizację miejsca pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet szkoleń
  • potrzebne narzędzia do pracy

zadania

  • przetwarzanie transakcji zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami
  • wsparcie i utrzymywanie zaufania klientów
  • obsługa rachunków dla klientów w tym przyjmowanie depozytów i płatności, kontrole gotówkowe
  • reprezentacja Banku w sposób, który umożliwi utrzymanie pozytywnych relacji z klientami
  • wypełnianie celów i wykonywanie powierzonych obowiązków
  • doradztwo w zakresie produktów i usług

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na zbieżnym stanowisku
  • umiejętności komunikacji i zarządzania czasem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe