specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim i angielskim in poznań

job type
praca stała

location
poznań, wielkopolskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
53471
phone
+48 695 951 779

Znasz język niemiecki i angielski? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku w obszarze obsługi klienta? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowo otwieranym service desk
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju w obszarze IT

zadania

  • obsługa Klientów zagranicznych
  • przyjmowanie i rozwiązywanie ticketów
  • przekazywanie skomplikowanych zapytań do kolejnych linii wsparcia Klienta;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • komunikatywności
  • podstawowej znajomość pakietu MS Office