specjalista ds. obsługi klienta z językiem rosyjskim in racibórz

job type
praca stała

location
racibórz, śląskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57599

Szukasz pracy, w której Twoja samodzielność i proaktywna postawa, znajomość języka rosyjskiego oraz wysokie umiejętności komunikacyjne jednocześnie zostałyby docenione? Nie wahaj się i aplikuj od razu po przeczytaniu oferty!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół

zadania

  • obsługa klientów z Polski i rynków wschodnich
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • bieżąca obsługa dystrybutorów ze wschodu
  • tłumaczenia dokumentów w parze językowej - polski i rosyjski
  • fakturowanie
  • przygotowywanie umów, dokumentów celnych itp.
  • opieka nad pracownikami montażowymi z Ukrainy

oczekujemy

  • znajomości języka rosyjskiego na poziomie bardzo dobrym
  • praktycznej znajomości programów pakietu MS Office
  • znajomość programu Subiekt 2 będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności logicznego myślenia
  • pozytywnego nastawienia do świata
  • chęci i gotowości do wyjazdów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane