specjalista ds. obsługi klienta z rosyjskim i angielskim in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
obsługa klienta
job type
praca stała
reference number
52165

job description

Świetnie znasz rosyjski i angielski?

Podejmij wyzwanie! Nie czekaj! Wyślij swoje CV, chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie do 4000 pln netto
  • Praca dla międzynarodowej firmy
  • Możliwość jednoczesnego zarządzania kilkoma zadaniami i projektami
  • Możliwość stania się częścią zespołu profesjonalistów z możliwości rozwoju
  • Kompleksowe szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
  • Praca w przyjaznej atmosferze i kameralnym środowisku
  • Środowisko wielokulturowe
  • Wyjazdy integracyjne dla całego zespołu
  • Świeże, nowo powstałe biuro w Warszawie

zadania

  • Telefoniczna i mailowa obsługa zapytań od klientów
  • Rozwiązywanie zapytań bezpośrednio lub przekazywanie do odpowiedniego działu i zarządzanie w ramach ustalonej procedury, aby utrzymać zadowolenie klienta
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi w kontaktach z klientami
  • Szybkie reagowanie w nietypowych sytuacji i kierowanie do kierownictwa w razie konieczności
  • Tworzenie raportów dotyczących aktywności klientów
  • Tłumaczenie materiałów takich jak biuletyny i inne komunikaty skierowane do klienta
  • Okresowe podróże z innymi pracownikami w celu organizacji międzynarodowych imprez firmowych i krajowych

responsibilities

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego
  • Biegła znajomość języka języka angielskiego
  • Zorientowania na klienta, obsługa klienta z silnym naciskiem na zadowolenie klienta
  • Doświadczenia w obsłudze klienta