specjalista ds. planowania produkcji in charzyno

job type
praca stała

location
charzyno
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57667
phone
+48 605 122 031

Masz doświadczenie w planowaniu produkcji? Komunikujesz się w języku angielskim? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kurs języka angielskiego
  • pakiet szkoleń

zadania

  • optymalne planowanie produkcji uwzględniające zapotrzebowanie klienta, kalendarz produkcyjny, dostępność pracowników, dostępność surowców i półproduktów
  • analiza obciążenia produkcji w perspektywie kilku tygodni
  • prognozowanie zapotrzebowania na moce produkcyjne na podstawie estymacji sprzedaży
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta poprzez regularny kontakt i dostarczanie informacji zwrotnych na temat zgłoszonych problemów
  • przegląd procesów i udział w pracach nad ich usprawnieniem

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2 lata doświadczenia w procesie planowania produkcji
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym dobrej znajomości Excela)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności analitycznych i decyzyjnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47