specjalista ds. planowania produkcji in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52386

job description

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

zadania

  • monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych
  • analizowanie zamówień od Klienta i dbanie o ich prawidłowe harmonogramowanie
  • sporządzanie i korygowanie na bieżąco tygodniowych planów produkcyjnych na podstawie zamówień Klienta i terminów realizacji
  • monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych i utrzymywanie ich właściwego poziomu
  • nadzorowanie i zamawianie materiałów pomocniczych do produkcji oraz pakowania
  • wystawianie i aktualizowanie zamówienia produkcyjnego w systemie
  • zapewnianie optymalnego poziomu zapasów opakowań Klienta
  • współpraca z Działami Produkcji, Technologii i Jakości

responsibilities

  • wykształcenia wyższego kierunkowego – technicznego lub chemicznego
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • min. dwuletniego doświadczenia w planowaniu małoseryjnej i sezonowej produkcji
  • doświadczenia w obszarze logistyki oraz wiedzy dotyczącej funkcjonowania magazynu w branży produkcyjnej (mile widziane)
  • doświadczenia w zamawianiu surowców i materiałów niezbędnych do produkcji