specjalista ds. planowania transportu in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57251
phone
+48 605207108

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Jeśli masz doświadczenie w planowaniu transportu i i chcesz podejmować kolejne wyzwania w obszarze logistyki, aplikuj! Nasz Klient, prężnie rozwijająca się firma z terenu Śląska, czeka na Ciebie.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość uczestnictwa w rozwoju firmy

zadania

  • optymalne planowanie tras w oparciu o istniejące harmonogramy i trasy
  • ocena możliwości i zagrożeń pojawiających się na trasach
  • bieżące działania interwencyjne w przypadku zagrożenia realizacji dostawy
  • obsługa administracyjna procesów załadunkowych w systemach
  • optymalizacja kosztów transportu
  • bieżąca analiza dostępnej floty pod względem ilości, ładowności i wielkości przestrzeni ładunkowej
  • wnioskowanie o zwiększenie środków transportowych w przypadkach tego wymagających
  • realizacja reklamacji
  • współpraca z innymi działami firmy

oczekujemy

  • minimum 1-2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)
  • bardzo dobrych zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • asertywności, komunikatywności i samodzielności