specjalista ds. pr in ruda śląska

job type
praca stała

location
ruda śląska, śląskie
job category
public relations
job type
praca stała
reference number
52256

Jesteś specjalistą w dziedzinie marketingu i PR, a do tego dużo kreatywnych pomysłów, które czekają na realizację? Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie, by współtworzyć wizerunek dużej firmy produkcyjnej z Rudy Śląskiej? Aplikuj na tę ofertę!

oferujemy

  • zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów, m.in prywatna opieka medyczna i dopłata do karty Multisport
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

zadania

  • samodzielne opracowywanie i realizacja strategii firmy w zakresie jej wizerunku rynkowego, employer brandingu i społecznej odpowiedzialności biznesu
  • utrzymywanie stałych, bliskich kontaktów z wybranymi grupami opiniotwórczymi jak: dziennikarze, władze lokalne, uznane ośrodki naukowe itd.
  • współpraca w ramach projektów z władzami lokalnymi, instytucjami, organizacjami społecznymi, szkołami
  • przygotowywanie materiałów prasowych
  • koordynowanie komunikacji wewnętrznej