specjalista ds. przetargów- doradca klienta in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57154
phone
+48 667 500 197

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy. Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych technologii i rozwiązań dla przemysłu energetycznego, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. przetargów- Doradcy Klienta.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze- brak korporacyjnego podejścia
  • możliwość zdobycia bardzo konkurencyjnego wynagrodzenia

zadania

  • odpowiedzialność za przygotowywanie ofert przetargowych
  • kontakt z klientem- bezpośredni jak i mailowy/telefoniczny
  • odpowiedzialność za monitorowanie platform przetargowych
  • negocjacje warunków współpracy
  • prowadzenie działań w zakresie nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej pod kątem spełniania warunków udziału w postępowaniu przetargowym
  • bieżąca prowadzenie rejestru i archiwizacja dokumentacji przetargowej,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,

oczekujemy

  • dużej samodzielności
  • mile widziane będą osoby z doświadczeniem w prowadzeniu postępowań przetargowych
  • mile widziani będą kandydaci z doświadczeniem w pracy w branży energetycznej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności, umiejętności interpersonalnych
  • dobrej organizacji pracy własnej