specjalista ds. rekrutacji i administracji personalnej in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
49603

Dołącz do zespołu Randstad do linii biznesowej RIS i rozwijaj z Nami rynek pracy! Stanowisko dające nieograniczone możliwości rozwoju w obszarze rekrutacji, obsługi klienta oraz administracji pracowniczej.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
  • profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji oraz technik sprzedaży
  • usystematyzowany proces wdrożenia
  • jasną ścieżka kariery zawodowej
  • świadczenia pozapłacowe (opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną)

zadania

  • kompleksowa obsługa jednego z kluczowych klientów Randstad Polska
  • budowanie relacji i profesjonalna obsługa klienta
  • rekrutacja pracowników tymczasowych
  • zarządzanie administracją personalną
  • rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych
  • uczestniczenie w akcjach promocyjno-rekrutacyjnych

responsibilities

  • doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • zainteresowania rozwojem w branży HR
  • nastawienia proklienckiego
  • umiejętność pracy w dynamicznym, zmiennym środowisku
  • doskonałej organizacji czasu pracy
  • znajomości pakietu MS Office