specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52443

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z budowania długofalowych relacji z klientem, masz doświadczenie w sprzedaży oraz chcesz rozwijać się w branży HR- ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dołącz do katowickiego zespołu Randstad Professionals i razem z nami rekrutuj talenty!

oferujemy

  • umowę o pracę stałą
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna i.in.)
  • dodatkowe ścieżki rozwoju jako m.ni. Key User, Trener Wewnętrzny, Audytor
  • bogaty pakiet szkoleń (wstępnych i rozwojowych)
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, t.j. CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji
  • jasno określone cele w ramach uporządkowanej struktury

zadania

  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów (rekrutacje stałe)
  • samodzielna rekrutacja na stanowiska średniego i wyższego szczebla (end-to-end)
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami
  • aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż usług rekrutacyjnych

responsibilities

  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania
  • doświadczenia w sprzedaży usług
  • mile widziane doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym