specjalista ds. rekrutacji in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
52513

job description

Postaw na swoją karierę w HR!

Rozwijaj się w międzynarodowej organizacji z branży IT

Pracuj z nami :)

Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • rozwój w międzynarodowym środowisku w wewnętrznym dziale HR
  • praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na produkty, usługi, zakupy w internecie)
  • umowa o pracę tymczasową (przejście w struktury firmy)

zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych (selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych)
  • przeprowadzanie weryfikacji języka angielskiego
  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów
  • raportowanie i koordynacja procesu rekrutacji

responsibilities

  • doświadczenia w rekrutacji
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy zespołowej
  • dobrej znajomości pakietu MS Office