specjalista ds. rekrutacji in stargard

job type
praca stała

location
stargard, zachodniopomorskie
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57644
phone
+48 607305108

job description

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji
  • usystematyzowany proces wdrożenia
  • świadczenia pozapłacowe (prywatną opiekę medyczną, kartę sportową OK System)

zadania

  • realizowanie projektów rekrutacyjnych na pracowników tymczasowych
  • obsługa klientów i zatrudnionych dla nich pracowników tymczasowych
  • pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym
  • zarządzanie administracją personalną - prowadzenie akt osobowych pracowników

oczekujemy

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta, mile widziane w rekrutacji
  • pasja, energia zainteresowanie branżą hr i rekrutacją
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

  • Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47