specjalista ds. rozwoju sprzedaży in sosnowiec

job type
praca stała

location
sosnowiec, śląskie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
49289

Masz doświadczenie w sprzedaży, a aktywne pozyskiwanie klientów nie stanowi dla Ciebie problemu? Chcesz kreować nowe trendy oraz mieć udział w rozwoju rynku DIY? Nie zwlekaj, aplikuj - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych w nowoczesnym kanale sprzedaży (sieci handlowe)
  • umowę o pracę stałą
  • samochód służbowy oraz narzędzia pracy
  • work life balance - zadaniowy czas pracy
  • pracę w firmie dalekiej od "korporacyjnego" charakteru pracy

zadania

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • pozyskiwanie Klientów z nowoczesnego kanału sprzedaży
  • rozwijanie biznesu na powierzonym terenie

responsibilities

  • doświadczenia w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w kanale nowoczesnym
  • wykształcenia minimum średniego
  • czynnego prawa jazdy