specjalista ds. sem in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
marketing
job type
praca stała
reference number
52387

Umiesz efektywnie planować i optymalizować kampanie SEM ? Dodatkowo posługujesz się swobodnie językiem angielskim i jesteś gotowy do pracy w międzynarodowym środowisku, w miejscu gdzie możesz rozwinąć swoje umiejętności? Poszukujemy osoby, która dobrze się czuję w marketingu internetowym. Czekamy na CV!

oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne, dobrze skomunikowane biuro
  • Umowa o pracę
  • Luźna atmosfera pracy
  • Rozwój przez udział w innowacyjnych projektach
  • Pakiet benefitów

zadania

  • Bieżąca obsługa kampanii reklamowych Google AdWords
  • Tworzenie i prowadzenie kompanii reklamowych
  • Bieżące badanie efektowności i optymalizacja prowadzenia działań online
  • Kontrola nad budżetami i celami kampanii SEM, tworzenie raportów i analiz
  • Monitorowanie działań konkurencji i analizę trendów na rynku
  • Testowanie nowych kanałów marketing online oraz monitorowanie ruchu na stronie

responsibilities

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, public relations, reklama
  • Doświadczenie pracy w marketing online
  • Bardzo dobra orientacja na rynku marketingu online
  • Dobra znajomość google AdWords i Google Analytics
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy