specjalista ds. sourcingu in słubice

job type
praca stała

location
słubice, lubuskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
55941
phone
+48 605303807

Możesz pochwalić się sukcesami w pozyskiwaniu dostawców? Jesteś w stanie dostrzec możliwe pułapki w zawieranych z nimi umowach?

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w systemie I zmianowym (8-16)
  • dofinansowanie do dojazdów do Słubic
  • pracę na bardzo samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku

zadania

  • poszukiwanie nowych dostawców ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów cenowych i jakościowych materiałów, surowców i usług
  • odpowiedzialność za optymalizację kosztów zakupów
  • prowadzenie negocjacji cenowych
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw
  • współpraca z dostawcami, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • kontrola wykonania Ramowych Umów z Dostawcami,
  • sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w obszarze sourcingu w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office
  • gotowości do zagranicznych podróży służbowych
  • znajomości zagadnień i procedur dotyczących zakupu materiałów i surowców
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej