specjalista ds. sprzedaży b2b in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
obsługa klienta
job type
praca stała
reference number
49854

Chcesz pracować w firmie, która docenia swoich pracowników, jest rozpoznawalna na rynku i daje możliwości rozwoju?

Dodatkowo jesteś komunikatywna/y i posiadasz kompetencje sprzedażowe?

Aplikuj czym prędzej na naszą ofertę pracy jako specjalista w dziale handlowym!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity pozapłacowe , m.in. kartę multisport, kartę lunchową
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów
  • system premiowy oraz prowizyjny
  • zniżki na bilety do kina i teatru
  • owocowe wtorki
  • skrócony czas pracy w piątki
  • luźny dress code

zadania

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • kontakt telefoniczny, jak i osobisty na spotkaniach biznesowych z potencjalnymi klientami
  • badanie potrzeb klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów

responsibilities

  • doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta biznesowego (B2B)
  • kompetencji sprzedażowych
  • umiejętności badania potrzeb oraz docierania do osób decyzyjnych
  • profesjonalności
  • umiejętności pracy w zespole