specjalista ds. sprzedaży i marketingu in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
job type
praca stała
reference number
52334

Jesteś osobą komunikatywną i otwartą? Chcesz rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe w branży hotelarskiej? Samodzielność w wykonywaniu obowiązków to jest to, czego oczekujesz od pracodawcy? Jeśli odpowiedziałeś/-aś twierdząco na powyższe pytania, aplikuj!

oferujemy

  • pracę w renomowanym lubelskim hotelu
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku

zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz promowanie hotelu na lokalnym rynku
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami korporacyjnymi, biurami podróży
  • realizacja działań marketingowych (social media, inne akcje marketingowe)
  • odpowiedzialność za realizację budżetu i raportowanie wyników sprzedaży

responsibilities

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności i pozytywnego nastawienia