specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta biznesowego in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
56560
phone
+48 693470346

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny,
  • biuro w centrum Warszawy przy samym metrze,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • elastyczne godziny pracy 7-21,
  • imprezy integracyjne,
  • przyjazną atmosferę pracy.

zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora MŚP,
  • sprzedaż usług faktoringowych ,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami biznesowymi.

oczekujemy

  • roczne doświadczenie w telefonicznej sprzedaży produktów finansowych,
  • orientacja na klienta oraz jego potrzeby,
  • wysoka komunikatywność.