specjalista ds sprzedaży i rekrutacji u lidera na rynku usług hr in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52591

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z budowania długofalowych relacji z klientem, bez problemu odnajdujesz się w sprzedaży B2B oraz wiesz, jakie wyzwania wiążą się z "rynkiem kandydata", ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dołącz do warszawskiego zespołu i razem z nami rekrutuj talenty!

oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy

możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse !

narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)

profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji oraz technik sprzedaży

usystematyzowany proces wdrożenia (program buddy)

świadczenia pozapłacowe (opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, zniżki na zakupy, dofinansowanie do nauki j. angielskiego online oraz kursów specjalistycznych lub studiów podyplomowych)

zadania

analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów (rekrutacje tymczasowe na terenie Warszawa Centrum, Śródmieście, Ochota)

aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż usług rekrutacyjnych

kontakt telefoniczny oraz prowadzenie spotkań biznesowych z klientami

realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z obszaru administracji, hr, customer service

pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym

responsibilities

pasji, energii i zainteresowania branżą HR oraz rekrutacją

doświadczenia zawodowego w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B

czynne prawa jazdy kat. b będzie dodatkowym atutem