specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52025

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z budowania długofalowych relacji z klientem, bez problemu odnajdujesz się w sprzedaży B2B oraz wiesz, jakie wyzwania wiążą się z "rynkiem kandydata", ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dołącz do katowickiego zespołu i rozwijaj się w branży HR!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse!
  • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
  • profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji oraz technik sprzedaży
  • usystematyzowany proces wdrożenia (program buddy)
  • świadczenia pozapłacowe (opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, zniżki na zakupy, dofinansowanie do nauki j. angielskiego online oraz kursów specjalistycznych lub studiów podyplomowych)

zadania

  • analiza i stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów i kandydatów
  • sprzedaż usług rekrutacji tymczasowych
  • rekrutacja i selekcja kandydatów
  • obsługa administracyjna pracowników tymczasowych
  • przygotowanie danych potrzebnych do wystawienia faktur

responsibilities

  • pasji, energii i zainteresowania branżą HR oraz rekrutacją
  • doświadczenia zawodowego w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
  • czynne prawa jazdy kat. b
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem