specjalista ds. sprzedaży kart paliwowych in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57571
phone
+48 +48 607 304 505

job description

oferujemy

  • umowę zlecenie, docelowo stała współpraca,
  • atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę - 28 PLN brutto
  • pracę w małym, kameralnym zespole liczącym 7 osób
  • pracę w super lokalizacji - Wola
  • pakiet benefitów Medicover/OK System

zadania

  • kompleksowa telefoniczna obsługa klientów
  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami biznesowymi (obsługa leadów)
  • prowadzenie korespondencji z klientami firmy
  • badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji
  • doradzanie klientom w zakresie dostosowania oferty produktowej (karty paliwowe / opłaty drogowe) do indywidualnych potrzeb

oczekujemy

  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta lub telesprzedaży
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • profesjonalizmu w kontakcie telefonicznym z klientem biznesowym
  • nastawienia na realizację celów i osiągania wyników sprzedażowych