specjalista ds. sprzedaży projektów b2b in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57769
phone
+48 667110087

Kontakt z Klientem i sprzedaż, to Twój żywioł? Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Oczekujesz aktywnej, pełnej wyzwań pracy z ludźmi? Poszukujesz stałego, stabilnego zatrudnienia?

Dla naszego Klienta firmy będącej liderem na rynku usług szkoleniowo – wdrożeniowych poszukujemy Kandydata do pracy w dziale sprzedaży.

Nie czekaj! Wyślij swoje CV, chętnie przedstawimy szczegóły oferty.

oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe i prowizję uzależnioną od wyników pracy
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy, w tym szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

zadania

  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb biznesowych Klientów
  • kreowanie wizji zaspokojenia potrzeby / rozwiązania problemu
  • fachowe doradztwo mające na celu sprzedaż projektów dla dużych i średnich firm, na przypisanym rynku docelowym
  • uświadomienie pilności zakupu i domykanie sprzedaży
  • aktywne działanie na rzecz wzrostu bazy aktywnych klientów
  • budowanie nowych i rozwijanie istniejących rynków
  • efektywną współpracę ze wszystkimi działami w firmie

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe, (preferowane techniczne)
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Świadomość biznesowa, kreatywnie podejście do wyzwań, zaangażowanie
  • Umiejętność budowania relacji z klientami, doświadczenie sprzedażowe poparte sukcesami
  •  Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego, min B2
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, prezentacji
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B