specjalista ds. sprzedaży in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
administracja biurowa
reference number
47301

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Masz łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz jesteś otwarty na nowe doświadczenia? To świetnie!

Zaaplikuj lub zadzwoń po więcej szczegółów.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (na rok z możliwością przedłużenia),
  • wynagrodzenie 3 200 zł brutto,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżkę na kartę sportową oraz inne benefity,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych na Woli,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz możliwość rozwoju wewnątrz firmy.

zadania

  • odpowiadania na zapytania od nowych klientów (sprzedaż usług),
  • utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami firmy,
  • sprawdzanie satysfakcji klientów firmy z obsługi i oferty,
  • przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji sprzedażowej do klienta, monitoring zwrotu dokumentacji,
  • proponowanie nowych usług firmy (dla obecnych klientów).

responsibilities

  • łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
  • gotowości do pomocy klientom,
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47