specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
call center
job type
praca stała
reference number
52430

Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy lub chcesz się rozwijać zawodowo? Cenisz sobie kontakt z ludźmi i jesteś osobą komunikatywną?

Czeka na Ciebie oferta pracy w firmie o międzynarodowych strukturach, nastawionej na stałe doskonalenie! Daj nam się poznać - aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • współpracę z energicznym zespołem w atrakcyjnej lokalizacji
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • terminowe wynagrodzenie (podstawę + premie)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa

zadania

  • kontakt telefoniczny z kandydatami
  • badanie profilu kandydata poprzez skrócone wywiady telefoniczne prowadzone on-line oraz video
  • konferencje
  • wstępne doradztwo zawodowe dla kandydata w zakresie odpowiednich dla niego ofert
  • kierowanie zainteresowanych kandydatów do właściwego rekrutera
  • wprowadzanie danych do systemu

responsibilities

  • wykształcenia średnie (w trakcie studiów)
  • doświadczenia w pracy w obsłudze klienta min. 6 miesięcy
  • dobrej dykcji, umiejętności budowania jasnych, klarowynch komunikatów
  • umiejętności nawiązywania kontaktu z rozmówcą
  • sumienności, dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziana wiedza na temat rekrutacji

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47