specjalista ds. windykacji należności in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51111

Posiadasz doświadczenie w windykacji należności? Znasz język angielski i niemiecki na poziomie minimum dobrym? Obsługę programu Excel masz w małym palcu? Mamy pracę dla Ciebie!

Dla naszego klienta, rozpoznawalnej międzynarodowej organizacji świadczącej usługi finansowe, poszukujemy obecnie odpowiednich kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. windykacji należności

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i globalnie rozpoznawalnej marce,
  • możliwości rozwoju wedle ustalonej ścieżki kariery,
  • dofinansowanie do posiłków oraz transportu miejskiego,
  • pakiet medyczny i sportowy.

zadania

  • analiza i weryfikacja w systemie zapisów ujemnych dla działu windykacji,
  • weryfikacja w różnych systemach powodów ujemnego salda partnera / kupca, weryfikacja początkowego rozliczenia ujemnego salda,
  • śledzenie statusu elementów uzupełniających w systemie oraz kontaktowanie zespołów księgowych w celu weryfikacji przebiegu płatności,
  • przygotowanie, rozpoczęcie i przeprowadzenie procesu monitorowania i miękkiej windykacji,  a następnie procesu odpisów w systemach,
  • codzienne raportowanie aktywności do przełożonych w Zurychu.

responsibilities

  • minimum dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego (B2) - warunek konieczny,
  • dobrej znajomości programu Excel
  • znajomość programu SAP będzie dużym atutem, ew. gotowość do nauki w tym zakresie,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komuikacji
  • umiejętności pracy w zespole,
  • nastawienia na pracę z ludźmi, umiejętności aktywnego słuchania i dostosowania się do rozmówcy,
  • dbałości o szczegóły, bardzo dobrej organizacji pracy, samodyscypliny,
  • inicjatywy i proaktywności.