specjalista ds. wsparcia funduszy ue in stężyca

job type
praca stała

location
stężyca, lubelskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57494
phone
+48 695 951 787

Pracuj w rodzinnej firmie z tradycjami. Dołącz do międzynarodowego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. wsparcia funduszy UE. Jeśli jesteś sumienną, zaangażowaną i komunikatywną osobą, a zagadnienia związane z unijnymi funduszami są dla Ciebie ciekawe - zapraszamy!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z unikalną atmosferą i kulturą organizacyjną
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatkowe benefity
  •  możliwość rozwoju zawodowego
  •  współpracę w międzynarodowym środowisku
  •  pracę w zespole otwartym na dzielenie się wiedzą

zadania

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych w ramach inwestycji realizowanych ze środków UE w języku polskim i angielskim
  • przygotowywanie dokumentacji do złożenia wniosków o dofinansowanie ze środków UE
  • rozliczanie projektów finansowanych ze środków UE
  • kontrola nad prawidłową realizacją budżetu
  • prowadzenie spraw administracyjnych działu inwestycyjnego
  • nadzór i kontrola nad prawidłowym obiegiem dokumentów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy z funduszami unijnymi lub pracy w administracji
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • konsekwencji w realizacji celów