specjalista ds. zakupów in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
50104

Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Chciałbyś/ałabyś rozwijać się w dziale zakupów w międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • samodzielne stanowisko
  • przyjazną atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

zadania

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
  • wyszukiwanie i współpraca z firmami usługowymi i podwykonawcami
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami
  • prowadzenie negocjacji
  • współpraca z działem zakupów we Francji

responsibilities

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub francuskiego
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • zdolności negocjacyjnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy