specjalista ds. zakupów in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52454

Masz pierwsze doświadczenie w sektorze zakupów i chcesz rozwijać się w tym kierunku? A może jesteś doświadczonym specjalistą i szukasz nowych wyzwań? Bez względu na udzieloną odpowiedź, może zainteresować Cię nasza oferta:

oferujemy

  • umowę o pracę stałą- bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pakiet benefitów, m.in. dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie I-zmianowym

zadania

  • kontakt z dostawcami, awizacje, nadzór nad terminami dostaw
  • realizowanie założonego budżetu dla zakupów surowców, materiałów produkcyjnych, nieprodukcyjnych
  • tworzenie prognoz zapotrzebowań wszystkich materiałów
  • kontrola zapasów minimalnych
  • uczestnictwo w negocjacji kontraktów
  • wprowadzanie i weryfikacja wymaganych danych o dostawcach w systemie ERP

responsibilities

  • wykształcenia min.średniego
  • min. rocznego doświadczenia w dziale zakupów
  • doświadczenia w pracy na systemach ERP (mile widziane)
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • dobrze rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i analitycznych
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz lub skontaktuj się pod numerem 605 303 807.