specjalista ds. zamówień publicznych in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
52541

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży medycznej:

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • system premiowy

zadania

  • identyfikowanie i monitorowanie ofert przetargowych w sektorze medycznym
  • kompleksowe przygotowanie dokumentacji przetargowej
  • monitorowanie procesu składania ofert, weryfikacja ich kompletności oraz poprawności
  • współpraca z Działem Sprzedaży podczas przygotowywania ofert przetargowych
  • kontrola i archiwizacja przetargów

responsibilities

  • co najmniej rocznego doświadczenia w pracy z przetargami
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości programu Excel na poziomie bardzo dobrym
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość ustawy o Prawie Zamówień Publicznych