specjalista ds. zamówień z jęz.ang min b2 - 3500 pln umowa o pracę in warszawa

job type
praca stała
salary
PLN 3,200 miesięcznie

location
warszawa, mazowieckie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
job type
praca stała
working hours
pełen etat
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
57947

job description

oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w godzinach 8:00-16:00 lub 10:00-18:00 - bez weekendów!
  • młody zespół pełen pasji i entuzjazmu
  • 3 tygodnie płatnego szkolenia w godzinach 8.00-16.00
  • pakiet benefitów Randstad Plus

zadania

  • telefoniczny kontakt z międzynarodowym klientem firmy (połączenia przychodzące)
  • przyjmowanie zamówień na przesyłki kurierskie i rejestracja w systemie
  • nadawanie przesyłek za pomocą wewnętrznego systemu operacyjnego

oczekujemy

Szukamy osób otwartych i komunikatywnych z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Jeżeli masz doświadczenie w contact center - to Twój ogromny atut!

Nie wahaj się - prześlij nam swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą :)