specjalista - dział ap angielski - hiszpański - francuski in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51934

Jeżeli posiadasz doświadczenie w księgowości i chcesz rozwijać się dalej, swobodnie komunikujesz się w języku hiszpańskim, francuskim lub angielskim, aplikuj już dzisiaj!

oferujemy

  • stanowisko adekwatne do Twojego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stałą
  • możliwość indywidualnego rozwoju w ramach globalnego zespołu
  • rozpoczęcie kariery w otwartym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

zadania

stanowisko specjalisty:

  • ​sprawdzanie poprawności faktur i innej dokumentacji pod kątem kompletności i zgodności z określonymi zasadami i procedurami​
  • uzupełnienie oświadczeń i innych rozbieżności dotyczących płatności faktur
  • uzgadnianie i analiza sald kont
  • walidacja poprawności informacji bankowych

responsibilities

  • doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów
  • dbałości o szczegóły i wysoki poziom dokładności
  • umiejętności obsługi komputera, w tym systemów rachunkowości, arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstu
  • doświadczenia w pełnym cyklu cyklu AP - mile widziane
  • dobrej znajomości języka hiszpańskiego lub francuskiego lub angielskiego