specjalista inżynier budowlany in stężyca

job type
praca stała

location
stężyca, lubelskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57500
phone
+48 501 327 937

Masz wykształcenie techniczne - budownictwo? Orientujesz się w prawie budowlanym polskim lub rosyjskim? Szukasz pracy w swojej branży ale nie chcesz być w ciągłej delegacji i pracować na budowie? Świetnie! mamy pracę dla Ciebie. Zostań specjalistą inżynierii budowlanej w stabilnej firmie i zarządzaj eksploatacją budynków oraz inwestycjami wewnątrz firmy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z unikalną atmosferą i kulturą organizacyjną,
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz benefity
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • współpracę w międzynarodowym środowisku, w tym wyjazdy zagraniczne do oddziałów firmy
  • pracę w zespole otwartym na dzielenie się wiedzą

zadania

  • prowadzenie spraw budowlanych w ramach projektów inwestycyjnych
  • wsparcie działu utrzymania ruchu w zakresie eksploatacji budynków firmy
  • zarządzanie realizacją przydzielonych projektów inwestycyjnych - harmonogram prac, budżet, dokumentacja techniczna, odbiór, nadzór
  • opiniowanie dokumentacji technicznej, ocena jej kompletności
  • organizowanie zakupów urządzeń, materiałów i usług w ramach prowadzonych projektów
  • identyfikowanie oraz zgłaszanie wszelkich zagrożeń, przeszkód, usterek
  • prowadzenie i uzupełnianie książek obiektów budowlanych zgodnie z wymaganiami
  • pełnienie obowiązków Inspektora Nadzoru robót branży budowlanej
  • raportowanie okresowe do przełożonego

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego - budownictwo
  • znajomości język angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomości języka rosyjskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomości programów MsOffice, Autocad
  • znajomości prawa budowlanego polskiego, mile widziane również rosyjskiego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • doświadczenia w realizowaniu projektów inwestycyjnych - mile widziane