specjalista it in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57601
phone
+48 695951787

Jedna z lubelskich firm produkcyjnych poszukuje specjalisty IT do kilkuosobowego zespołu IT. Zdobyłaś/-eś już doświadczenie w pracy z systemem ERP? SQL nie ma przed Tobą tajemnic? Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (m. in. nauka j. angielskiego)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w miłej atmosferze

zadania

  • czynny udział w projektach IT prowadzonych w firmie
  • administrowanie infrastrukturą sprzętową
  • rozwiązywanie bieżących problemów w systemie ERP
  • procedowanie wniosków o modyfikacje i poprawę błędów,
  • testowanie, wprowadzanie poprawek w bazie SQL
  • wsparcie użytkowników końcowych

oczekujemy

  • praktycznej znajomości SQL
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego