specjalista wsparcia technicznego ds. ofertowania in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
61776
phone
+48 501 327 937

Poszukujesz stałej pracy w obszarze projektowania 2D/3D? Masz wiedzę z zakresu maszyn wykorzystywanych w przemyśle spożywczym? Potrafisz pracować w zespole i wyznaczać priorytety swoich zadań? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia techniczne w Polsce i zagraniczne

zadania

  • przygotowywanie ofert wg wytycznych klientów i handlowców, w tym projekt techniczny
  • kalkulacja kosztów ofert handlowych
  • dobór rozwiązań technicznych wg potrzeb klientów
  • sprawdzanie możliwości technologicznych z działem technicznym w Niemczech
  • sprawdzanie zgodności kalkulacji z polityką cenową firmy i kosztami zakupu komponentów
  • bieżące raportowanie stanów projektów i wycen

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • umiejętności projektowania 2D, mile widziane 3D
  • wiedzy technicznej z zakresu maszyn produkcyjnych - branża spożywcza mile widziana piekarnicza
  • umiejętności kalkulowania ofert handlowych - ceny komponentów technicznych
  • otwartości na nowe rozwiązania, pomysły
  • umiejętności dobrej organizacji pracy