spedytor międzynarodowy in goleniów

job type
praca stała

location
goleniów, zachodniopomorskie
job category
transport / spedycja / logistyka
job type
praca stała
reference number
48565

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z wieloletnimi tradycjami i doświadczeniem w branży transport/spedycja/logistyka. Wyślij CV!

oferujemy

  • stabilne, atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

zadania

  • przyjmowanie zleceń i doradztwo w ich zakresie
  • kompleksowa obsługa Klientów w przewozach międzynarodowych
  • regularna komunikacja z naszymi partnerami zagranicznymi i krajowymi w celu tworzenia optymalnych rozwiązań dla klientów i podwykonawców

responsibilities

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację (znajomość innych języków będzie atutem)
  • zdolności negocjacyjne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja w samodzielnej i dynamicznej pracy