spedytor międzynarodowy in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57598
phone
+48 605 207 108

Posiadasz doświadczenie w spedycji międzynarodowej i chcesz podejmować kolejne wyzwania w tym obszarze? Nie czekaj - aplikuj i daj sobie szansę na podjęcie współpracy z prężnie rozwijającą się firmą transportową!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (wynagrodzenie podstawowe + system premiowy)
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop)
  • pakiet szkoleń

zadania

  • bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego
  • nadzór nad rentownością zleceń transportowych
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych
  • monitoring obsługiwanych zleceń
  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług
  • raportowanie zgodnie z wymaganiami klienta
  • finansowa kontrola rozliczeń z dostawcami transportowymi i klientem
  • zapewnienie przepływu informacji pomiędzy klientem

oczekujemy

  • około 2 lat doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego (mile widziane)
  • umiejętności analizy i rozwiązywania problemów
  • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
  • dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office