sprzedawca in białystok

job type
praca tymczasowa
salary
€ 1,400 miesięcznie

location
białystok, lubelskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
working hours
część etatu
salary
experience
0-6 miesięcy
reference number
57816
phone
+48 607106208

Chcesz pracować dla firmy stworzonej z myślą o kobietach? Czekamy właśnie na Ciebie! Aplikuj i zacznij pracę od zaraz!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • szkolenie merytoryczne i kosmetyczne w trakcie okresu próbnego
  • dodatkowy dzień wolny za urodziny
  • pakiet ubezpieczenia medycznego Medicover
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • bardzo atrakcyjny rabat na kosmetyki AVON

zadania

  • kontakt z klientem i nawiązywanie dobrych relacji
  • poznawanie i testowanie nowości kosmetycznych
  • bezpośrednia sprzedaż produktów AVON w centru obsługi

oczekujemy

  • otwartości i umiejętności kontaktów z klientem
  • znajomości lub chęci poznania ofert produktów AVON
  • zorientowania na sukces i osiąganie codziennych wyników
  • dynamicznych, pozytywnych, zaangażowanych i umiejących inspirować innych