stacjonarny handlowiec hurtowy in jelenia góra

job type
praca stała

location
jelenia góra, dolnośląskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
62375
phone
+48 697 700 323

Podejmij współpracę z jedną z największych Polsce hurtowni kompleksowo obsługujących branżę instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • podstawę plus system premiowy
  • system szkoleń
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • fundusz socjalny
  • wyjścia integracyjne

zadania

  • bezpośrednia obsługa klienta (B2B) w punkcie handlowym
  • prowadzenie sprzedaży hurtowej i doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • realizacja budżetu sprzedaży
  • realizacja założeń promocyjnych oraz organizacja promocji w punkcie handlowym (miejsce, plakaty, oznakowanie, komunikacja z klientem)
  • wsparcie na magazynie – przyjęcie towaru z magazynu głównego, rozłożenie towaru na półkach, inwentaryzacja dzienna
  • obsługa generatorów zamówień towaru na punkt handlowy

oczekujemy

  • znajomości systemów w technice grzewczej
  • doświadczenia na stanowisku handlowca w marketach budowlanych lub w firmach wykonawczych w obszarze techniki grzewczej, instalacji, klimatyzacji itp.
  • umiejętność prezentacji produktów i koordynacji nowych projektów handlowych
  • znajomość j. niemieckiego będzie mile widziana