starszy analityk business intelligence in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
bankowość
job type
praca stała
reference number
52274

Jeżeli posiadasz wiedzę i doświadczenie z obszaru analizy finansowej i/lub biznesowej, aplikuj na to ogłoszenie, by dołączyć do profesjonalnego zespołu analityków FP&A (BI) dla globalnej instytucji finansowej z siedzibą w Warszawie!

Dzięki pozycji Seniora staniesz się mentorem dla Twojego przełożonego i całego zespołu.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • wynagrodzenie do 11 000 zł brutto (w zależności od doświadczenia kandydata)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • home office do indywidualnego ustalenia
  • pracę bardzo blisko najwyższego szczebla w strukturach organizacji
  • interesujące benefity i możliwości rozwoju (m.in. kursy językowe, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta multisport, e-bilety i e-vouchery)
  • pakiety także dla twoich bliskich
  • wsparcie pracodawcy w uzyskaniu certyfikatów ACCA lub CIMA
  • w biurze do dyspozycji są chill-out i relax-roomy, m.in. ping-pong i konsole :)

zadania

  • codzienna współpraca ze specjalistami z Londynu
  • wykonywanie raportów, prognoz i analiz w cyklach miesięcznych
  • aktywny udział w budżetowaniu
  • wyciąganie esencji z wielu danych i ich prezentacja
  • kontakt z innymi członkami zespołu i działami m.in. w celu pozyskania danych na czas
  • wsparcie przełożonego w codziennych obowiązkach i rola mentora dla całego zespołu

responsibilities

  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny (min. poziom C1)
  • zaawansowanej znajomości MS Excel (mile widziane VBA)
  • przynajmniej podstawowej wiedzy z zakresu instytucji finansowych i produktów bankowych
  • gotowości do pracy w strukturze globalnego banku
  • otwartości i komunikatywności
  • analitycznego umysłu
  • wcześniejszego doświadczenia w obszarze FP&A, BI, analizy finansowej lub analogiczne