starszy doradca handlowy in tarnów

job type
praca stała

location
tarnów, małopolskie
job category
obsługa klienta
job type
praca stała
reference number
52099

Masz osobowość "handlowca"? Komunikatywność, otwartość, nastawienie na osiąganie wysokich wyników, to Twoje wyróżniki? Posiadasz doświadczenie w handlu?

Zapraszam do aplikowania na ofertę!

oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży
  • możliwość związania się z firmą o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • wynagrodzenie stałe + prowizje od wyników sprzedaży
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kin i teatrów i wiele więcej!)
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę (wysokiej klasy samochód, telefon, laptop etc.)

zadania

  • aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów
  • realizację wyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji
  • negocjowanie umów w zakresie sprzedaży wózków widłowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy na rynku

responsibilities

  • doświadczenia w działach sprzedaży (wymagane)
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
  • prawa jazdy kat. B popartego kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu
  • bardzo dobrej komunikatywności, wysokiego poziomu energii i zapału do pracy
  • otwartości na potrzeby klienta i nastawienia na efektywność
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • wykształcenia min. średniego