staż w dziale księgowości in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51212

Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy a księgowość to Twoja pasja?

Postawiłeś już pierwsze kroki w kierunku swojego rozwoju zawodowego a praca z liczbami sprawia Ci radość?

Myślisz o dłuższej współpracy z firmą także w trakcie trwania roku akademickiego? Dodatkowo chciałbyś wykorzystywać znajomość języka angielskiego w praktyce?

Idealnie się składa!

Jedna z z czołowych kancelarii prawnych na świecie poszukuje takiego pracownika jak Ty!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • szeroką ofertę szkoleń stacjonarnych oraz e-learningowych
  • możliwość samorealizacji w nowym centrum biznesowym w ścisłym centrum Warszawy
  • rozwój kompetencji zawodowych w zespole profesjonalistów
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"

zadania

  • przetwarzanie faktur w systemie SAP
  • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • uzgadnianie kont zobowiązań
  • monitoring terminowego regulowania zobowiązań
  • możliwość tworzenia procedur
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • prace administracyjne w dziale księgowym

responsibilities

  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją
  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – min. B2/C1
  • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości
  • znajomość systemu SAP – mile widziana
  • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • pełnej dyspozycyjności na okres wakacyjny - po okresie wakacyjnym dostępności w wymiarze 30-32 godzin tygodniowo

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.