stażysta w dziale o2c, kontrola należności in poznań

job type
praca tymczasowa

location
poznań, wielkopolskie
job category
Finanse, Ekonomia
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
57924
phone
+48 605144116

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można pomagać ludziom, osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Pracę w wiodącej firmie z branży ochrony zdrowia
  • Pracę, która ma znaczenie – pomagamy ludziom osiągać więcej, czuć się lepiej, żyć dłużej
  • Kulturę pracy opartą na wartościach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w szkoleniach i podnoszenia swoich kompetencji
  • Możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań prowadzenia procesów finansowych przy wykorzystaniu systemu SAP ERP
  • Darmowy parking i możliwość korzystania ze stołówki zakładowej
  • System benefitów RandstadPlus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)

zadania

  • Obsługa poczty przychodzącej
  • Archiwizacja dokumentów finansowych
  • Potwierdzanie sald rozrachunkowych z odbiorcami
  • Pomoc w bieżących pracach Działu Order to Cash, w tym analizach i zestawieniach
  • Docelowo możliwe księgowanie, uzgadnianie i rozliczanie wpłat od Odbiorców
  • Docelowo możliwy udział w procesie księgowania i zatwierdzania rabatów i wydatków promocyjnych

oczekujemy

  • Wysokiej motywacji do ciągłego podnoszenia kompetencji i rozwoju
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności, terminowości i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziani studenci kierunków finanse, rachunkowość