Mail to a Friend

system administrator - devops engineer in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57477
phone
+48 695 101 553

Dla Klienta z branży bankowej poszukujemy specjalistów spełniających się zawodowo w obszarze DevOps.

oferujemy

  • długotrwałą współpracę
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe, szkolenia

zadania

  • efektywne dostarczanie i instalację najwyższej jakości aplikacji i komponentów aplikacyjnych do systemów ubezpieczeniowych oraz systemów wspierających
  • ciągle ulepszanie procesu tzw. „continuous integration & continuous deliveryy”
  • przygotowanie i konfiguracja środowisk PROD, TEST, INT, DEV oraz innych aplikacji, komponentów, poprawek
  • wsparcie i nadzorowanie procesów IT: zarządzanie wydaniami, zarządzanie incydentami i problemami w obszarze komponentów, środowisk i aplikacji
  • bieżącą instalację i konserwację środowisk IT oraz ocenę wydajności i wykorzystania zasobów
  • przegląd i ocenę umów SLA w momencie wystąpienia incydentów lub problemów
  • kontrole i zarządzanie wszystkimi aspektami bezpieczeństwa na środowiskach

oczekujemy

  • + 3 lata doświadczenia popartego praktyką w zakresie wdrażania oprogramowania i zarządzania konfiguracją środowiska (SCRUM, Kanban)
  • umiejętności pisania skryptów i pasja do automatyzacji zadań w obszarze inżynierii oprogramowania i środowisk operacyjnych
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux (Red Hat) i komponentów powiązanych
  • doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami J2EE w różnych środowiskach (PROD, TEST, INT, DEV)
  • doświadczenie z bazami danych (przede wszystkim Oracle 12.2 i „cloud control” ), w tym projektowanie schematów, administracja i aspekty związane z monitorowaniem, wydajność, planami zapytań
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa w cyklu wytwarzania oprogramowania, systemów operacyjnych i aplikacji
  • praktyczna znajomość obszarów CD/CI (Maven, Jenkins, Docker, Gitlat, Sonarqube, nginx, Nexus, etc)
  • praktyczna znajomość : SVN, JIRA, Confluence, Tomcat, TestLink, Java, Bash, Nagios
  • zdolność do samodzielnej, rzetelnej i zorientowanej na wyniki pracy