team leader działu zobowiązań z językiem niemieckim in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52429

Jeżeli posiadasz doświadczenie w strukturach SSC/BPO, znasz dobrze proces zobowiązań oraz język niemiecki i marzysz o rozwoju w stronę zarządzania zespołem - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do aplikowania.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość tworzenia stosunkowo młodego SSC, udziału w tranzycjach
  • kameralne, spokojne środowisko pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy

zadania

  • Bieżący nadzór nad wydajnością zespołu (rozdzielanie zadań, delegowanie i monitorowanie statusu zaległych spraw)
  • Monitorowanie pracy zespołu pod względem poprawności i zgodności z ustalonymi procedurami
  • Regularne spotkania z członkami zespołu
  • Wdrażanie i monitorowanie ustalonych wskaźników KPI
  • Wspieranie procesu rekrutacji i wdrażania nowych pracowników

Operacje

  • Nadzorowanie codziennej obsługi zobowiązań
  • Wspieranie zespołu w dostarczaniu usług w celu zapewnienia terminowej sprawozdawczości finansowo-podatkowej, a także terminowego regulowania zobowiązań
  • Nadzorowania procesu zamknięcia okresu (miesiąca / roku)
  • Współpraca z kluczowymi interesariuszami i koordynacja rozwiązywania problemów księgowych wpływających od poszczególnych jednostek biznesowych
  • Aktywny wkład w ciągłe doskonalenie procesów i procedur pracy
  • Zapewnienie zgodności z wytycznymi określonymi w ramach organizacji

responsibilities

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze AP/PtP/ general accounting w strukturach SSC/BPO
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub wspieraniu Team Leadera w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość / finanse lub zarządzanie) lub ukończone kursy księgowe
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość SAP FI będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnej współpracy na różnych poziomach organizacji
  • Doświadczenie w usprawnianiu i optymalizacji procesów będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne