team leader in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57794
phone
+48 695951744

Szukasz pracy w dynamicznym środowisku w nowoczesnej firmie produkcyjnej? Podsiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego i udział w rozwoju międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, refundacja okularów)

zadania

  • kierowanie zespołem produkcyjnym
  • koordynacja projektów restrukturyzacyjnych na podstawie zleceń projektowych
  • zapewnienie i koordynacja bieżącego rozwoju technologicznego we współpracy z inżynierią i techniką przemysłową
  • dbanie i współpraca przy terminowym tworzeniu budżetu
  • przeprowadzanie precyzyjnego planowania zleceń produkcji
  • kontrola dostępności materiału, współdziałanie przy kontroli i korekcie stanów magazynowych
  • zagwarantowanie optymalnej dostępności maszyn na podstawie Rejestracji danych maszyny (MDE)
  • wprowadzanie środków korygujących łącznie z kontrolą skuteczności przy odchyleniach jakościowych (we współpracy z QUS)
  • zapewnienie przepisowego przeprowadzenia wszystkich kontroli jakościowych w podprocesie
  • obsługa reklamacji we współpracy z działem reklamacji (QUS)
  • raportowanie procesów wewnętrznych odnośnie wskaźników oraz rozwoju wewnętrznego w podległym obszarze

oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego technicznego
  • min. 2-letniego doświadczenia kierowniczego w zakładzie produkcyjnym
  • praktycznego doświadczenia w zakresie Lean Management oraz zarządzania projektami
  • umiejętności komunikacyjnych
  • zorientowania na wynik
  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • dobrej znajomości MS Office
  • znajomości SAP - mile widziane