technical support professional in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
obsługa klienta
job type
praca stała
reference number
52509

job description

Znasz niemiecki?

Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie?

Chcesz poznać świat SSC/BPO?

Nie boisz się kontaktu z ludźmi?

Świetnie :)

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów + bonusy
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące
  • pracę w miłym i zgranym zespole, który na pewno pomoże Ci się oswoić :)

zadania

  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów z Niemiec
  • udzielanie wsparcia technicznego z zakresu 1 i 2 linii (pomoc w zakresie instalacji oprogramowania i aktualizacji oraz upgrate systemu)
  • dostarczanie klientom informacji z zakresu oferowanych produktów
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

Czego nie robisz?

  • nie sprzedajesz
  • nie pracujesz na zmiany
  • nie zrywasz się do pracy w weekendy :)

responsibilities

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • minimum dobra znajomość angielskiego
  • MS Office

Jeżeli oprócz tego możesz pochwalić się:

  • doświadczeniem w obsłudze klienta
  • zdolnościami technicznymi
  • i… szybko się uczysz

… tym lepiej :)