technik / automatyk / elektryk w dziale ur in niepołomice

job type
praca stała

location
niepołomice, małopolskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
50484

job description

Posiadasz uprawnienie SEP?

Masz doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • System premiowy
  • Pakiet korzyści socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do obiadów, karnet na basen
  • Możliwość awansu i dalszego rozwoju w elektrotechnice, a także automatyce przemysłowej

zadania

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń
  • Modernizacje istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • Wdrażanie działań usprawniających: zmniejszenie awarii i poprawa bezpieczeństwa

responsibilities

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia SEP do 1 KV lub wyższe
  • Umiejętność naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektroinstalacji na liniach produkcyjnych
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów