technik instalacji telekomunikacyjnych in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
budownictwo
job type
praca stała
reference number
50696

Rozwijaj się w branży telekomunikacyjnej i spójrz na swoja pracę z innej perspektywy!

Czekamy na Twoje CV!

oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w godzinach 8-16
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

zadania

  • wykonywanie instalacji i uruchomienia stacji bazowej systemów GSM, DCS, LTE
  • wykonywanie instalacji radioliniowych
  • konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieci

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na wysokościach
  • prawa jazdy kat. B
  • uprawnień SEP do 1 kV
  • uprawnień do pracy na wyskosci
  • gotowości do pracy w terenie
  • zaangażowania, dokładności, precyzji
  • mile widziana znajomość sprzętu Huawei
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego