technik kontroli jakości / laborant in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51298

Dla naszego Klienta zagranicznego koncernu produkcyjnego, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

TECHNIKA KONTROLI JAKOŚCI

Masz szansę zdobyć pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem - nie zwlekaj i wyślij nam swoje cv!

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju poprzez system szkoleń
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

zadania

  • weryfikacja produktu gotowego, półproduktu i surowca do wyrobu
  • przeprowadzanie kontroli jakości, testów i badań laboratoryjnych
  • nadzór nad sprzętami kontrolno-pomiarowymi
  • przeprowadzanie audytów procesu i produktu.

responsibilities

  • wykształcenia kierunkowego: chemicznego lub technicznego
  • doświadczenia w pracy związanej z kontrolą procesu wytwarzania produktów
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego stosowanego na produkcji i w laboratorium
  • znajomości i stosowania systemów jakości oraz procesów opisanych w procedurach, instrukcjach SZJ
  • gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym